MONITORING WIZYJNY - WIZJA24

WIZJA24 to system przekazywania oraz rejestracji obrazu, z określonych miejsc w zamkniętym systemie odbiorczym, mający na celu nadzór nad obszarem, w którym zainstalowane zostały kamery. Jest to system, który pozwala na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych, przez od jednej do niekiedy nawet kilkuset kamer jednocześnie.

WIZJA24 została zbudowana na platformie sprzętowej NOVUS i oparty o NMS firmy AAT HOLDING S.A. oraz zestaw precyzyjnie dobranych i skomponowanych ze sobą elementów – jednostek serwerowych, kamer, wideo-serwerów, stacji operatorskich oraz serca systemu – aplikacji NMS.

 

OFERTA PDF

POBIERZ OFERTĘ

WIZJA24 to trzy możliwe rozwiązania:
1. Nasi operatorzy śledzą na monitorach trafiające z kamer obrazy, które mogą być rejestrowane w celu późniejszego ich wykorzystania (operatorzy działają w sposób nieprzerwany lub tylko w określonych godzinach).
2. Brak operatorów – obraz jest rejestrowany, np. w celu późniejszej weryfikacji zdarzeń.
3. Obraz nie jest rejestrowany, ani nie ma stałych operatorów w miejscu, do którego jest transmitowany.

Przedstawione wyżej rozwiązania mogą składać się z różnych podtypów, np. w miejsce operatorów, obserwowanie obrazu z kamer mogą wykonywać pracownicy, którym wyznaczono inne zadania, a tylko okazyjnie zerkają na monitory. Ma to miejsce w sytuacji, kiedy pracownik ochrony na obiekcie, wykonując swoje podstawowe czynności, ma możliwość podglądu na nadzorowany przez kamery teren lub w sklepach, w których obraz z kamer umieszczonych w różnych punktach jest widoczny dla osób zaangażowanych w obsługę klienta.
Natomiast trzecie zaprezentowane rozwiązanie może pojawiać się w osiedlowych systemach monitoringu wizyjnego, z których obraz jest transmitowany do mieszkań, a mieszkańcy dzięki temu mogą mieć wgląd w to, co aktualnie dzieje się w ich sąsiedztwie.

NASI KONSULTANCI POMOGĄ PAŃSTWU W WYBORZE OFERTY

TEL.: (+48) 600 566 872 (600KONTRA)

NMS (NOVUS MANAGEMENT SYSTEM) kompleksowe rozwiązanie systemowe do monitoringu wizyjnego.

Nieustannie rozwijane z myślą o wdrażaniu nowych technologii i tworzeniu najwyższych standardów monitoringu.

Polub nas na FB